• Kadra edukacyjna

W Przedszkolu  nr 1 zatrudnieni są:

• nauczyciele wychowania przedszkolnego,
            • pedagog specjalny,
            • logopeda,
            • nauczyciel języka angielskiego,
            • nauczyciel religii.

Wszystkie nauczycielki posiadają wykształcenie wyższe dwukierunkowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagog specjalny z zakresu oligofrenopedagogiki. Kadra pedagogiczna stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez różne formy doskonalenia zawodowego.

Staramy się tworzyć wizerunek przedszkola otwartego na potrzeby dzieci i rodziców opierając swoją pracę na wykorzystywaniu najnowszych metod i form pracy z dziećmi i rodzicami.

W codziennej pracy edukacyjnej nauczycieli wspomagają pracownicy obsługi. Wspólnie z całym personelem dokładamy wszelkich starań, by przedszkole było pozytywnie postrzegane w środowisku a dzieci czuły się dobrze i bezpiecznie.