• Rekrutacja uzupełniająca

• Rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Samorządowego nr 1 w Myślenicach prowadzona, będzie za pomocą systemu elektronicznego NABO.

Wnioski w formie elektronicznej, dostępne będą dla Rodziców na stronie rekrutacji do Przedszkoli w Gminie Myślenice:  https://uzupelniajaca-przedszkola-myslenice.nabory.pl/

Rekrutacja w systemie elektronicznym NABO rozpocznie się w dniu 03 czerwca 2024 r. od godz. 9.00 i będzie trwać do 13 czerwca 2024r. do godz. 12.00.

Wnioski należy wypełnić zgodnie ze wskazówkami systemu NABO. W celu dokończenia rekrutacji elektronicznej należy wydrukować i podpisać wniosek, który wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru w nieprzekraczalnym terminie do 13 czerwca 2024r. do godz.12.00.

Dnia 28 czerwca 2024r. o godz. 12.00 zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych  i niezakwalifikowanych.

Od 01 lipca 2024r. godz. 09:00 do 12 lipca 2024r. do godz. 12:00 w formie elektronicznej w systemie NABO, Rodzice potwierdzają wolę zapisu dziecka do przedszkola. W przypadku  braku potwierdzenia przez rodzica woli przyjęcia, dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola.

Dnia 30 lipca 2024 r. godz. 12.00 zostaną opublikowane listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Informacje dodatkowe:

Załączniki do wniosku można pobrać z systemu NABO: oświadczenie o wielodzietności, oświadczenie o samotnym wychowywaniu, oświadczenie, że do przedszkola uczęszcza rodzeństwo kandydata, oświadczenie o realizacji obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego.

W przypadku wyboru kryterium: dwóch rodziców pracujących lub uczących się w systemie stacjonarnym, należy dołączyć do wniosku  zaświadczenie o zatrudnieniu obojgu rodziców  lub zaświadczenie potwierdzające naukę w systemie stacjonarnym.

Wszystkie dokumenty, tj. wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnienie kryteriów, powinny być dokładnie wypełnione i podpisane przez matkę i ojca dziecka lub opiekuna prawnego.