• Rok szkolny 2023/2024

• Spotkania z ciekawymi ludźmi

• 13 listopad 2023
          • Warsztaty z wosku pszczelego prowadzone przez Panią Elżbietę i Krzysztofa Janik.

• 04 grudnia 2023
          • Pokaz materiałów oraz akcesoriów niezbędnych w pracy krawcowej: Pani. J. Proszek. Wspólne uszycie poduszki.

• 06 grudnia 2023
          • Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu.

• 07 grudnia 2023
          • Spotkanie z protetyk Panią K. Jamróz w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

• 19 grudnia 2023
          • Pzredstawienie Jasełkowe w wykonaniu dzieci 5 letnich w Domu Ludowym dla podopiecznych Dziennego Domu Seniora + w Myślenicach.

• 31 stycznia 2024 r.
          • Przybliżenie zawodu lekarza oraz sprzętu niezbędnego w jego pracy podczas spotkania z lekarką, Panią Małgorzatą Lach

• Rok szkolny 2022/2023

• 19 pażdziernik 2022 r.

Pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu zawodniczek Klubu Sportowego "DIAMENT".

• 04 listopad 2022 r.

Zapoznanie i utrwalanie zasad bezpieczeństwa podczas spotkania z funkcjonariuszami Straży Miejskiej.

• 22 listopad 2022 r.

Wręczenie nagród uczestnikom gminnego konkursu "Bezpieczny przedszkolak" przez Burmistrza MiGM.

• 23 listopad 2022 r.

Promowanie zdrowego stylu życia podczas zajęć profilaktycznych z dietetykiem.

• 01 grudnia 2022 r.

Spotkanie z podopiecznymi Dziennego Domu Seniora + w Myślenicach.

• 05 grudnia 2022 r.

Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice.

• 06 grudnia 2022 r.

Wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój poprzez spotkanie ze św. Mikołajem.

• 12 grudnia 2022 r.

Zajęcia edukacyjne z pracownikiem Opery Krakowskiej.

• 16 stycznia 2023 r.

Promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia podczas spotkania ze sportowcem.

• 20 luty 2023 r.

Zajęcia profilaktyczne z udziałem lekarza z SP ZOZ w Myślenicach.

• 20 marca 2023 r.

Spotkanie z wolontariuszką - zajęcia dotyczące wolontariatu

• 31 marca 2023 r.

"Muzyka jest wszędzie" - rozwijanie zaiteresowania muzyką podczas spotkania z gitarzystką