• Akcja 1,5% podatku dla Przedszkola nr 1 w Myślenicach

Przekazanie 1,5% podatku, to prosty sposób, aby przyczynić się do czynienia dobra.

Wspólnie możemy tak wiele...

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Rodziców i darczyńców o przekazanie 1,5 % podatku dla Przedszkola Samorządowego nr 1 w Myślenicach.  Pozyskane w ten sposób środki przeznaczymy na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych, które posłużą do lepszego przygotowania dzieci do nauki w szkole.

Aby przekazać 1,5 % podatku dla przedszkola  należy wpisać do zeznania podatkowego:

Numer KRS: 0000052078

Cel szczegółowy:

PRZEDSZKOLE  NR 1 MYŚLENICE GÓRNE PRZEDMIEŚCIE

Akcja 1,5 % podatku dla Przedszkola nr 1  prowadzona jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska.

Program do rozliczenia PIT można pobrać ze strony Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska:

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, pracownikom przedszkola i wszystkim ofiarodawcom za przekazanie 1,5% podatku na rzecz  Przedszkola Samorządowego nr 1w Myślenicach.

Dzięki darczyńcom została wzbogacona baza dydaktyczna i wyposażenie przedszkola. Dziękujemy za zrozumienie i życzliwość.

Razem możemy więcej !