• Nabór na wolne stanowisko pracy:        Asystent Ucznia Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi (ASPE)
          • Nabór na wolne stanowisko pracy: Asystent Ucznia Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi (ASPE)

Nabór zakończony.  Wyniki naboru:

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO

ASYSTENT UCZNIA ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI  (ASPE)

w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Myślenicach

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Myślenicach, informuje że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko została wybrana Pani:

Monika Bała, zamieszkała w Myślenicach

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Kandydatka złożyła aplikację spełniającą wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Asystenta Ucznia Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi (ASPE). Podczas rozmowy, zaprezentowała się jako osoba kompetentna, komunikatywna, empatyczna, otwarta na nowe wyzwania  i działania na rzecz drugiej osoby oraz wyrażająca chęć dalszego rozwoju zawodowego. Wykazała wiedzę, cechy i umiejętności niezbędne w opiece nad dziećmi ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi.

Przedszkola Samorządowego nr 1

w Myślenicach