• "Słodko jest pomagać" - akcja charytatywna

• W ramach zbliżającego się Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy do kolejnej akcji charytatywnej „Słodko jest pomagać” organizowanej przez Gminny Klub Wolontariatu Myślenice. Celem akcji jest zbiórka słodyczy dla pacjentów przebywających w Szpitalu w Myślenicach, Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice, wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Lubniu oraz podopiecznych Dziennego Domu Seniora w Myślenicach.

Słodkie dary prosimy składać do pojemnika znajdującego się w korytarzu naszego przedszkola do piątku 17.05.2024 r. do godziny 15:00. Po zakończonej zbiórce zostaną one przekazane do Gminnego Klubu Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach.

• Akcja 1,5% podatku dla Przedszkola nr 1 w Myślenicach

Przekazanie 1,5% podatku, to prosty sposób, aby przyczynić się do czynienia dobra.

Wspólnie możemy tak wiele...

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Rodziców i darczyńców o przekazanie 1,5 % podatku dla Przedszkola Samorządowego nr 1 w Myślenicach.  Pozyskane w ten sposób środki przeznaczymy na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych, które posłużą do lepszego przygotowania dzieci do nauki w szkole.

Aby przekazać 1,5 % podatku dla przedszkola  należy wpisać do zeznania podatkowego:

Numer KRS: 0000052078

Cel szczegółowy:

PRZEDSZKOLE  NR 1 MYŚLENICE GÓRNE PRZEDMIEŚCIE

Akcja 1,5 % podatku dla Przedszkola nr 1  prowadzona jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska.

Program do rozliczenia PIT można pobrać ze strony Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska:

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, pracownikom przedszkola i wszystkim ofiarodawcom za przekazanie 1,5% podatku na rzecz  Przedszkola Samorządowego nr 1w Myślenicach.

Dzięki darczyńcom została wzbogacona baza dydaktyczna i wyposażenie przedszkola. Dziękujemy za zrozumienie i życzliwość.

Razem możemy więcej !

• Nabór na wolne stanowisko pracy:        Asystent Ucznia Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi (ASPE)
          • Nabór na wolne stanowisko pracy: Asystent Ucznia Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi (ASPE)

Nabór zakończony.  Wyniki naboru:

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO

ASYSTENT UCZNIA ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI  (ASPE)

w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Myślenicach

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Myślenicach, informuje że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko została wybrana Pani:

Monika Bała, zamieszkała w Myślenicach

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Kandydatka złożyła aplikację spełniającą wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Asystenta Ucznia Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi (ASPE). Podczas rozmowy, zaprezentowała się jako osoba kompetentna, komunikatywna, empatyczna, otwarta na nowe wyzwania  i działania na rzecz drugiej osoby oraz wyrażająca chęć dalszego rozwoju zawodowego. Wykazała wiedzę, cechy i umiejętności niezbędne w opiece nad dziećmi ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi.

Przedszkola Samorządowego nr 1

w Myślenicach

mgr Elżbieta Cygal

Myślenice 04.02.2022 r.

• Inwestując w Dzieci - Inwestujesz w Siebie

Projekt  nr 7 Inwestując w Dzieci - Inwestujesz w Siebie - etap II odniósł prawdziwy sukces. Razem zebraliśmy 827 głosów ( 64,81%).

To zadanie międzypokoleniowe, w ramach którego zostaną wykonane prace modernizacyjne, tj. wymiana ogrzewania  w Przedszkolu Samorządowym nr 1, zakupiona zostanie tablica interaktywna dla dzieci oraz powstanie siłownia plenerowa przy Dziennym Domu Seniora+.

Składamy  serdeczne podziękowanie Pani Barbarze Bylica za opracowanie projektu oraz osobom, które wykonały projekt instalacji centralnego ogrzewania.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbieranie głosów: Pani Barbarze Bylica z rodziną, Radzie Rodziców, Rodzicom, nauczycielom, pracownikom przedszkola, Pani Katarzynie M. oraz wszystkim osobom biorącym udział w akcji.

Szczególnie gorące podziękowanie kierujemy do mieszkańców Górnego Przedmieścia i ulic okręgu nr 1, którzy swój cenny głos oddali na Projekt nr 7. Dzięki Państwu, w znacznym stopniu zostaną poprawione warunki bezpieczeństwa i pobytu dzieci w Przedszkolu nr 1.

DZIĘKUJEMY !

Dyrektor wraz z Pracownikami Przedszkola nr 1