• "Słodko jest pomagać" - akcja charytatywna

• W ramach zbliżającego się Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy do kolejnej akcji charytatywnej „Słodko jest pomagać” organizowanej przez Gminny Klub Wolontariatu Myślenice. Celem akcji jest zbiórka słodyczy dla pacjentów przebywających w Szpitalu w Myślenicach, Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice, wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Lubniu oraz podopiecznych Dziennego Domu Seniora w Myślenicach.

Słodkie dary prosimy składać do pojemnika znajdującego się w korytarzu naszego przedszkola do piątku 17.05.2024 r. do godziny 15:00. Po zakończonej zbiórce zostaną one przekazane do Gminnego Klubu Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach.