• Opłaty

Terminy opłat za przedszkole

Opłaty są naliczane z dołu za faktyczny pobyt i spożyte posiłki z datą ostatniego dnia roboczego miesiąca z terminem płatności do 15 dnia kolejnego miesiąca.

Zestawienie opłat za  pobyt i żywienie dziecka w przedszkolu dostępne jest w programie iPrzedszkole. W celu uzyskania dostępu do Programu iPrzedszkole należy aktywować konto.

Na adres e-mail zostaną wysłane dane do logowania i instrukcja do logowania hasła (link ważny przez 24 godziny).

Po aktywacji konta przez rodziców/opiekunów prawnych Moduł dla rodzica w systemie iPrzedszkole zapewnia: bieżące monitorowanie należności, historii wpłat, zaległości lub nadpłat za żywienie i pobyt dziecka.

Opłata za korzystanie dziecka z wychowania przedszkolnego i wyżywienie dokonywana jest przez Rodzica dziecka na  indywidualne konto bankowe w terminie od  3 do 15 dnia  każdego miesiąca.

W tytule przelewu proszę wpisać:

Nazwisko i imię dziecka, nazwę przedszkola

W systemie iPrzedszkole została uruchomiona płatność za korzystanie z wychowania przedszkolnego i wyżywienie dziecka poprzez platformę Paybynet. Instrukcja w załączeniu.

Instrukcja_platności_poprzez_system_Paybynet.pdf

Koszt wyżywienia  dziecka  od 01.09.2023 r. wynosi:

•  śniadanie - 3 zł.
          •  obiad - 9 zł
          •  podwieczorek – 2 zł.

Opłata za korzystanie z wychowania przedszkolnego (czesne):

Zasady opłat za pobyt dziecka w przedszkolu określa Uchwała NR 286/LXVIII/2023  Rady Miejskiej w Myślenicach z dnia 28.08.2023r. (w załączniku).

• Opłatę za korzystanie z wychowania przedszkolnego uiszczają rodzice dzieci do 5 lat.

• Miesięczna opłata za korzystanie z wychowania przedszkolnego obliczona jest jako suma stawek godzinowych  określonych przez rodzica w deklaracji, pomnożona przez liczbę dni roboczych w danym miesiącu.

• Stawka za czas pobytu dziecka w przedszkolu wykraczający poza podstawę programową  wynosi  1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu.

• W przypadku, gdy dziecko posiada Myślenicką Kartę  Rodzina 3+ rodzic ponosi 50% opłaty czesnego.

• W przypadku zmiany czasu pobytu dziecka w przedszkolu należy złożyć korektę deklaracji do ostatniego dnia miesiąca.

• W przypadku, gdy dziecko pozostanie w przedszkolu ponad zadeklarowaną przez rodzica liczbę godzin opłata za każdą rozpoczętą godzinę wynosi 1,30 zł.

Załącznik: Uchwała Rady Miejskiej w Myslenicach